Teslimat Bilgileri

Siparişinizin toplam tutarının 50 TL’yi geçmesi durumunda ücretsiz kargo ile gönderilir. Siparişinizin toplam tutarının 50 TL’nin altında olduğu durumlarda kargo bedeli Türkiye'nin her yerine sadece 5.00-TL’dir.

Hafta içi her gün saat 16:00'ya kadar verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir. Teslim süresi illere göre değişmekle birlikte ortalama olarak 4 iş günüdür. Hafta sonu verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş gününde kargoya verilir.

Kargo, Türkiye’nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Söz konusu tedarik süreleri il, merkezleri için geçerlidir. İl / ilçe merkezlerimiz ve mobil bölge dışında kalan bölgelere ürün teslimatı da yapılmaktadır, ekstra bir kargo ücreti talep edilmez ancak haftanın belirli günleri teslimat yapılmaktadır.

Eğer ürününüz size hasarlı olarak ulaştı ise;

Yanında kolinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir.

Bu tutanak ile birlikte ürünü / ürünleri faturaları ile birlikte sorununuzu anlatan not ve kargo görevlisine hazırlattığınız tutanak ile birlikte, bize ödemeli olarak kargo ile göndermenizi rica ederiz. Ürünler bize ulaştığında, en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir. Faturanız siparişiniz ile birlikte gönderilecektir

tasarimmeldadurdu.com önceden haber vermeksizin herhangi bir ürünün sipariş miktarını sınırlama ve/veya herhangi bir müşteriye hizmet vermekten imtina etme hakkını saklı tutar. Herhangi bir siparişin onayından önce verilen bilgilerin doğrulanması zorunlu tutulabilir.